CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Promocji, Komunikacji i Kultury

leaninstem inauguracja01

Fundacja Edukacyjna Perspektywy, jak co roku, przygotowuje dla studentek ciekawe programy, które z pewnością poszerzą ich kompetencje, a także naprowadzą na odpowiednią ścieżkę kariery. 

 

Przez najbliższe miesiące działania będą skupiały się wokół dwóch kluczowych projektów.

Pierwszy to Program Mentoringowy Lean in STEM. To już IV edycja, w której ponad 50 wybitnych kobiet świata polskiego biznesu, prezesek największych korporacji technologicznych obecnych na naszym rynku, po raz kolejny dołączają do programu Lean in STEM, aby dzielić się ze studentkami, doktorantkami i absolwentkami swoim doświadczeniem, wizjami i poradami! 

Możliwość aplikowania jest do 27 października. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.leaninstem.pl/program-mentoringowy.

50 kobiet nowe

Inauguracja programu odbędzie się na prestiżowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit 27 listopada. 

Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit, to spełnienie marzeń całej Fundacji. Dr Bianka Siwińska, tworząc akcję "Dziewczyny na Politechniki", już wtedy marzyła, że kiedyś w Polsce będzie wydarzenie dla kobiet, którego w tej części świata nie było! 

Już 27 listopada oczy technologicznego świata skupią się na Warszawie, która będzie gospodarzem międzynarodowego  kongresu "Perspektywy Women in Tech Summit”. To największe w Europie wydarzenie dedykowane kobietom w IT i TECH będzie miejscem spotkania ponad 1000 utalentowanych kobiet i mężczyzn w branży technologicznej, w tym najwyższej rangi przedstawicielek światowych koncernów i instytucji.  

Studentki mogą aplikować o bezpłatny bilet na dwa dni konferencji. 

Więcej informacji o konferencji: https://www.womenintechsummit.pl/pl/

plakat A3 2

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej