CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Promocji, Komunikacji i Kultury

Już 17 maja Fundacja Perspektywy chciałaby zabrać Was Panie INŻYNIERKI w niesamowitą podróż do Centrum Logistycznego Amazon! To właśnie tam odbędzie się kolejna odsłona Kobiecego Podwieczorku Technologicznego! Będzie inspirująco, twórczo, odkrywczo i smacznie! Musisz koniecznie tam być!

fb2

 

 

Zarezerwuj sobie termin 17 maja godz. 16.30! Amazon Centrum Logistyczne , ul. Logistyczne 1 , 50-040 Bielany Wrocławskie. Odjazd spod samej Politechniki Wrocławskiej i już w autokarze będziecie mogły posłuchać o ciekawych projektach dedykowanych dla was - Fundacji Edukacyjnej Perspektywy!

Od momentu powstania Amazon.com w 1995 roku, celem firmy było, „aby stać się najbardziej zorientowaną na klientów firmą na świecie, oferującą im wszystko, czego pragną nabyć drogą internetową po możliwie najniższych cenach”. Ten cel towarzyszy nam do dziś, ale klienci Amazon są teraz na całym świecie, a firma rozwinęła się i współpracuje z milionami konsumentów.

Czy wiecie, że Polskie Centrum Logistyczne Amazon jest jednym z pierwszych na świecie, gdzie testowany jest transport ludzi i materiałów przez robotów?

Roboty, mimo sporej wagi (ponad 300 kg), poruszają się dość szybko (1,7 m/s), a po załatwieniu sprawy natychmiast ustępują miejsca następnym. To trzeba zobaczyć !

A dodatkowo poznasz kobiety, które pracują w firmie, kto wie, może Ty też niedługo dołączysz do tej grupy?

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej