CZCIONKA:
KONTRAST:

Dział Promocji, Komunikacji i Kultury

25 kwietnia Fundacja Edukacyjna Perspektywy wraz z firmą Electrolux zaprasza studentki, doktorantki i absolwentki w niesamowitą podróż do fabryki sprzętów AGD Electrolux! To właśnie tam odbędzie się kolejna odsłona Kobiecego Podwieczorku Technologicznego! Będzie inspirująco, twórczo, odkrywczo i smacznie!  

plakat A4 podwieczorek Electrolux

 

Kobiece Podwieczorki Technologiczne to cykl spotkań organizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy w partnerstwie z najlepszymi firmami technologicznymi. Podczas spotkań dziewczyny będą miały okazję m.in. poznać interesujące kobiety pracujące w goszczących firmach - posłuchać historii ich kariery, zadać pytania. Spotkania mają na celu ułatwienie dziewczynom z kierunków technicznych poznania pracodawców z najlepszych firm technologicznych. Studentki na spotkaniach mogą skonsultować swoje CV, poznać oferty staży i praktyk, spotkać Role Models, które opowiadają o swoich ścieżkach zawodowych. 

Wciąż mamy wolne miejsca dla dziewczyn na Podwieczorku! 

Zapewniamy transport dla dziewczyn spod samej Politechniki Wrocławskiej! 

Czy możemy prosić o wsparcie w promocji tego wydarzenia? Zależy nam żeby jak najwięcej dziewczyn dowiedziało się o tej inicjatywie i wspólnie z nami mogło poznać firmę Electrolux jako dobrego pracodawce, a także dowiedzieć się jakie możliwości dają studia na Politechnikach. 

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy:

www.leaninstem.pl/podwieczorki-technologiczne 

Media społecznościowe Politechniki Opolskiej