Cześć Dziewczyny!

Zostało już tylko kilka dni, aby zgłosić się do III edycji programu stypendialnego Nowe technologie dla dziewczyn i zaplanować swoją przyszłość z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium.

 Jeżeli jesteś studentką Politechniki Opolskiej na którymś z kierunków:

  • automatyka i robotyka
  • elektronika przemysłowa
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • inżynieria bezpieczeństwa
  • mechatronika

  - nie zwlekaj i aplikuj, to niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Co daje stypendium?

Jeśli zostaniecie stypendystkami INTEL-PERSPEKTYWY otrzymacie wsparcie merytoryczne i finansowe. Dostaniecie wsparcie od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże Wam wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Otrzymacie stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziecie ponosić w związku ze studiami. Będzie to też szansa, aby wziąć udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie lub w Intelu w USA.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do już tylko do 30 czerwca!

APLIKUJ

Wykorzystaj ten czas i zmieniaj razem z nami przyszłość Nowych Technologii!

ntdd